Funkce

Objevte, co všechno funkce online recepce přinesou Vám a  vašim klientům. Klikněte na jednu ze 4 vlastností systému a dozvíte se všechny benefity!

ORGANIZACE

každodenních aktivít
Seznam klient

Poznejte své klienty! Přidejte si je do seznamu klientů, uložte si jejich kontaktní údaje a zaznamenejte podrobnosti do jejich klientské karty. Evidujte jejich historii rezervací a koupi permanentek.

Členové týmu

Každý z členu týmů spravuje svou časovou dostupnost i přijaté rezervace. Počet členů v týmu je bez omezení. 

Bez limitů

Získejte neomezené množství rezervací a už neomezujte vaše podnikání v rozvoji! Automatizujte procesy a nechte za vás pracovat online recepci!

Rezervace termínů

Termín je typ služby, která umožňuje klientům rezervaci konkrétního člena týmu na základě jeho dostupného času. 

Rezervace lekcí

 Lekce jsou typ služby, které umožňují se klientům přihlásit na určenou lekci v den a čas, které jsou trenérem nebo studiem určené. 

REZERVACE

24/7 ať už jste kdekoliv
24/7 kalendář

Nastavte si pracovní hodiny, přestávky nebo zavřené dny, a o vše ostatní se postará vaše online recepce. Navíc, vaši klienti si oblíbí intuitivní a šikovné online přihlašování, které je přizpůsobené přesně jejich potřebám.

 

Email notifikace

Emailové notifikace zdarma! Vaše online recepce bude automaticky informovat klienty o budoucí rezervaci. Stejně tak v případě změny nebo zrušení se nestane, že by se o tom nějaký klient nedozvěděl.

Rezervační pravidla

Automatické notifikace klientů o jejich nadcházející rezervaci, a kolik hodin před začátkem plánované rezervace už danou rezervaci není možné změnit.  

Profil klienta se skládá z: budoucích rezervací, možností rychlých změn či zrušení a dalších nejaktuálnějších informací. Jedním kliknutím si váš klient zkontroluje aktuálnost rezervací, a také se mu zobrazí vaše speciální nabídky a události.

Klientská nástěnka
Profil studia

Klienti získávají informace rychleji než kdykoli předtím a vaše online recepce je na to perfektně připravená! Cokoliv, co ve Vašem studiu změníte. Od otevíracích až po novou událost a zrušenou lekci, bude okamžitě dostupné klientům.

KOMUNIKACE

vaši klienti budou vždy o všem informování
SMS notifikace

Nastavte upozornění přes SMS. Notifikace se odesíla před rezervací, nebo se odesílala v případě změn či zrušení. Pokud poskytujete lekce či workshopy, nastavte si oznámení pro náhradníky, kteří budou informováni pokud se dostupnost změní.

Email notifikace

Emailové notifikace zdarma! Vaše online recepce bude automaticky informovat klienty o budoucí rezervaci. Stejně tak v případě změny nebo zrušení se nestane, že by se o tom nějaký klient nedozvěděl.

Webové napojení

Získejte rezervace přímo z vaší webové stránky! Přidejte rezervační tlačítko na váš web, které klienty přímo navede do vašeho rezervačního kalendáře. Tuto možnost najdete v účtu studia v sekci nastavení - widget.

Chytrá reklama

Pořádáte události či poskytujete speciální nabídky? Ale ne všichni klienti jsou na Facebooku? Bez problémů, žádný z nich o nic nepřijde! Vaši klienti mohou vidět všechny vaše události a speciální nabídky přímo u jejich profilu.

Statistiky

Monitorujte růst vašeho podnikání a získejte přehled o těchto základních ukazatelích: příjem, počet rezervací a popularita daných služeb.

MARKETING

vše na jednom místě
Více lokalit

Ve své online recepci si můžete vytvořit až 5 různých lokalit, a pro každou vytvořenou službu si zadáte místo, kde probíhá. Klienti tak mohou spokojeně vybírat podle toho, co jim bude vyhovovat nejvíce! Vaše online recepce je dovede přímo k vám!

Permanentky

Využijte permanentky na základě vstupů a automatizujte procesy rezervací vašich lekcí nebo termínů. Využijte flexibilitu vstupových permanentek a vytvořte z nich poukazy nebo speciální nabídky, které si mohou vaši klienti zakoupit. 

Událost

Organizujete události nebo poskytujete speciální nabídky? ..bez problémů. Vaši klienti budou vidět všechny vaše události a nabídky přímo v jejich profilu pod realizovanými rezervacemi. Vše, co potřebujeme vědět, je vždy v jednom místě.

Nabídka

Překvapte své klienty se speciální nabídkou! Vytvoření omezené nabídky a překvapení vašich klientů tím, že si můžete rezervovat díky své online recepci. Vytvořte službu jako nabídku, zadejte den a klikněte na tlačítko propagovat.

Oblíbené

Vaši klienti si mohou přidat do seznamu oblíbených wellness míst. Veříme, že wellness je budoucnost a malí podnikatelé jsou jeho úspěchem.

Získejte všechny funkce!

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

V zahradkach 11/2854

Praha 130 00

Česká republika​​​

DIČ: CZ683976137

IČO: 05525888

KONTAKTUJTE NÁS

info@wellspace.cz

+420 731 830 161